top of page

MGNA Group

Public·81 members

[ΣΉΜΕΡΑ] PAOK εναντίον HJK Helsinki ζωντανή 14/12/2023


17 Σεπ 2023 — ... ζωντανά!!]] ΠΑΟΚ εναντίον Άρης ζωντανή 17 Σεπτεμβρίου 2023 ... 2023 19:45 VS HJK Helsinki Bolt Arena 24. 2023 VS ΠΑΣ Γιάννινα ...


Ζωντανές Αθλητικές ΜεταδόσειςΠέμπτη, 14 Δεκεμβρίου 19:00 ΕΚΠΟΜΠΗ UEL / UECL ΕΚΠΟΜΠΗ UEL / UECL 2023-24 203 19:45 PANATHINAIKOS - MACCABI HAIFA UEFA EUROPA LEAGUE 2023-24 PAOK - HJK HELSINKI UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE 2023-24 204 UNION SAINT-GILLOISE - LIVERPOOL 205 ROMA - SHERIFF 206 LUDOGORETS - NORDSJAELLAND 207 20:00 Ερυθρός Αστέρας-Άλμπα Βερολίνου EuroLeague 223 Ζάλγκιρις Κάουνας-Παρτίζαν 226 21:05 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αναντολού Εφές 225 21:30 Μπασκόνια-Βίρτους Μπολόνια 220 21:45 ΕΚΠΟΜΠΗ UEL / UECL (Συνέχεια) Ρεάλ Μαδρίτης-Μπάγερν Μονάχου 224 22:00 ARIS - SPARTA PRAGUE OLYMPIACOS - BACKA TOPOLA AJAX - AEK WEST HAM UTD - FREIBURG BRIGHTON - MARSEILLE Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός AKTOR 221 23:50 Παρασκευή, 15 Δεκεμβρίου 15:30 Friday Fight 45 ONE CHAMPIONSHIP 2023 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ε. Ν. Η συνέντευξη Τύπου [live] - PAOKFCpaokfc. gr/Α Ομάδα/Η συνέντευξη Τύπου [live] Το PAOK TV σας προσέφερε σε ζωντανή μετάδοση τις δηλώσεις των Ράζβαν Λουτσέσκου και Λεωνίδα Βόκολου μετά τη λήξη του ΠΑΟΚ-Λαμία για την 13η αγωνιστική της Stoiximan Super League 2023-24. 04. 12. 2023 Παρακολουθήσατε ζωντανά τις δηλώσεις των δύο προπονητών, εγγραφείτε στο επίσημο κανάλι του ΠΑΟΚ στο You Tube για να μαθαίνετε πρώτοι τα νέα της αγαπημένης μας ομάδας. Αστέρας εναντίον Πανσερραϊκός ζωντανή μετάδοση 02.12. 2 Δεκ 2023 — 2023 19:45 VS HJK Helsinki Bolt Arena 24. 2023 VS ΠΑΣ Γιάννινα ((ζωντανή μετάδοση>>)) Βόλος εναντίον Αστέρας Τρίπολης Με το ντέρμπι ΠΑΟΚ ... [[[ΣΕ ΣΎΝΔΕΣΗ-]][[[] Ελσίνκι εναντίον ΠΑΟΚ μετάδοση 2022 21 πριν από 9 ώρες — (ΖΩΝΤΑΝΉ ΜΕΤΆΔΟΣΗ) Ελσίνκι εναντίον ΠΑΟΚ ζωντανή 2022 21 Σεπτεμβρίου 2023 πριν από 3 ώρες — [ΖΩΝΤΑΝΉ ΡΟΉ ΤΗΛΕΌΡΑΣΗΣ@@] Ελσίνκι εναντίον ... Live Streaming: Η συνέντευξη Τύπου των Λουτσέσκου-Κουλιεράκη - PAOK24* Καλημέρα αγαπητοί μου αναγνώστες! * Μια ιδιαίτερη καλημέρα θέλω να στείλω στους μύστες αυτής της στήλης, που έχουν πιάσει το νόημα. * Όταν ανεβαίνει στα σόσιαλ μίντια και βλέπω τα σχόλια από κάτω, ξεπερνάω τη γενική μου απαισιοδοξία ότι ζούμε σε έναν κόσμο, που τον έχει κυριεύσει η ανοησία. * Βλέπεις όμως τον σχολιασμό κάτω από την στήλη που υπογράφει κάποιος Σαρανταλήθειας και αντιλαμβάνεσαι ότι η Ελλάδα κατοικείται από διάνοιες. * Απλά λίγο ντροπαλές να εκφραστούν τόσο έντονα, άλλωστε γι’ αυτό είναι διάνοιες. * Παρακαλώ τους διευθυντές μου να αναρτούν όλα τα κείμενα στο ιντερνέτ για να αποκτήσω μια εβδομαδιαία τόνωση αυτοπεποίθησης ότι τον πλανήτη μας τον κατοικούν τσακάλια. * Κάντε λάικ, ποστ, ριποστ, σαρμπστράιβτ πως το λένε, να μη χάνετε γνήσιες καταγγελίες και να μπορείτε να σχολιάζετε με γνήσια οργή. * Πάμε όμως παρακάτω, γιατί δεν θέλω να φάω όλο το χώρο με τη χαρά μου για την οξύνοια και τη διαύγεια των συγκεκριμένων αναγνωστών μας. Γκόου Αχέντ Ιγκλς-ΠΑΟΚ [live] - PAOKFCpaokfc. gr/Α Ομάδα/Γκόου Αχέντ Ιγκλς-ΠΑΟΚ [live] Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση σε Ελλάδα και Κύπρο τη φιλική αναμέτρηση κόντρα στη Γκόου Αχέντ Ιγκλς στην Ολλανδία, μέσω PAOK TV. 08. 07. 2023 Δείτε το παιχνίδι ζωντανά και εγγραφείτε στο επίσημο κανάλι του ΠΑΟΚ στο You Tube για να μαθαίνετε πρώτοι τα νέα της αγαπημένης μας ομάδας. PAOK TV: Play Store / App Store Youtube Facebook Twitter Instagram Viber Community PAOK FC Official App: Play Store / App Store https://youtube. com/live/RH2-Z0DhtjM Σχετικά Νέα paokfc. [ΖΩΝΤΑΝΉ ΜΕΤΆΔΟΣΗ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΌΡΑΣΗ###] Λαμία 12 Νοε 2023 — εναντίον Βόλος 17 Σεπ 2023 — εναντίον Βόλος ζωντανή μετάδοση 8 8 Δεκ 2022 — Λαμία εναντίον Ατρόμητος VS HJK Helsinki; Bolt Arena. Super League ... Υ ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2023-24 202 19:30 Σάλκε-Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2 222 Φενέρμπαχτσε-Μονακό Αναγέννηση - Ομόνοια Πρωτάθλημα Πετόσφαιρας ΟΠΑΠ Α Κατηγορίας Ανδρών 2023-24 213 21:00 ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ (98η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΟΣ 2023 21:15 Ολυμπιακός-Βαλένθια Γκλάντμπαχ-Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Μπαρτσελόνα-Αρμάνι Μιλάνο Σπέτσια-Μπάρι Serie B GENOA - JUVENTUS ITALIAN SERIE A 2023-24 NOTTINGHAM FOREST - TOTTENHAM PREMIER LEAGUE 2023-24 Μονακό-Λιόν Ligue 1 209 (UHD) Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 16:00 LECCE - FROSINONE 16:30 PREMIER LEAGUE MATCH DAY ΕΚΠΟΜΠΗ PREMIER LEAGUE 2023-24 Άουγκσμπουργκ-Ντόρτμουντ Μπόχουμ-Ουνιόν Βερολίνου Ντάρμσταντ-Βόλφσμπουργκ Μάιντς-Χαϊντενχάιμ 17:00 MANCHESTER CITY - CRYSTAL PALACE CHELSEA - SHEFFIELD UTD NEWCASTLE - FULHAM BOURNEMOUTH - LUTON 17:20 ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΑΕΚ ΕΚΠΟΜΠΗ 201 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ - ΑΕΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2023-24 Χάβρη-Νις 227 PREMIER LEAGUE MATCH DAY (Συνέχεια) NAPOLI - CAGLIARI Ανόρθωση - Οθέλλος 211 BURNLEY - EVERTON Λειψία-Χόφενχαϊμ Χόλσταϊν Κίελ-Αννόβερο TORINO - EMPOLI Λανς-Ρενς Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 01:00 MILWAUKEE - DETROIT NBA 2023-24 05:00 UFC 296 - Las Vegas (USA) BOXING - UFC FIGHTINGS 2023 11:00 APOLLON LADIES - LAKATAMIA FC ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2023-24 13:30 MILAN - MONZA 14:00 Ναντ-Μπρεστ 14:30 98η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 15:00 Άρης-ΟΦΗ SUPER LEAGUE GREECE 2023-2024 ARSENAL - BRIGHTON FIORENTINA - VERONA WEST HAM UTD - WOLVES BRENTFORD - ASTON VILLA 16:20 ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΑΕΖ - ΑΕΛ Φράιμπουργκ-Κολωνία ΑΕΖ - ΑΕΛ 17:30 Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Πάφος FC - ΑΠΟΕΛ 18:05 Μαρσέιγ-Κλερμόν 18:30 LIVERPOOL - MANCHESTER UTD Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης ΑΠΟΛΛΩΝ - ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ BOLOGNA - ROMA USC-Auburn Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA 20:30 Ατρόμητος-Παναθηναϊκός Μπάγερν Μονάχου-Στουτγκάρδη GOAL n ROLL LAZIO - INTER Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν 22:30 BRAGA - BENFICA PORTUGUESE LEAGUE 2023-24 SAN ANTONIO - NEW ORLEANS Δευτέρα, 18 Δεκεμβρίου 00:00 Seton Hall-Missouri Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός 18:20 ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΔΟΞΑ - ΑΡΗΣ ΔΟΞΑ - ΑΡΗΣ ATALANTA - SALERNITANA 22:15 SPORTING - PORTO Τρίτη, 19 Δεκεμβρίου Άνκαρα-Άρης EuroCup Βέρντερ Βρέμης-Λειψία Lemesos - Ανόρθωση Πρωτάθλημα Πετόσφαιρας ΟΠΑΠ Α Κατηγορίας Γυναικών 23-24 Ερυθρός Αστέρας-Ρεάλ Μαδρίτης ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ (99η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) Άλμπα Βερολίνου-Μπαρτσελόνα Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπασκόνια Βίρτους Μπολόνια-Ολυμπιακός Ντόρτμουντ-Μάιντς Χόφενχαϊμ-Ντάρμσταντ EVERTON - FULHAM EFL CARABAO CUP 2023-24 PORT VALE - MIDDLESBROUGH CHELSEA - NEWCASTLE NAPOLI - FROSINONE COPPA ITALIA 2023-24 Βαλένθια-Παρτίζαν Τετάρτη, 20 Δεκεμβρίου 99η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Άρης-Λαμία ΠΑΕΕΚ - ΟΜΟΝΟΙΑ 29ης ΜΑΙΟΥ Ε. [[[ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΉΣΤΕ ΖΩΝΤΑΝΆ!!!]((((]] ΠΑΟΚ εναντίον 29 Οκτ 2023 — 21 Σεπ 2023 — (ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΉΣΤΕ ΖΩΝΤΑΝΆ##))) Ελσίνκι εναντίον ΠΑΟΚ ζωντανή 2022 21/09/2023 πριν από 7 ώρες — HJK Helsinki . PAOK Saloniki vs HJK Helsinki Live We are updating team formations and line-ups for PAOK Saloniki vs HJK Helsinki live in real time. Standings. No match found. H2H. Last 1, PAOK Saloniki Win 1 ... [αθλημα] Λαμία εναντίον Γιάννινα ζωντανή μετάδοση 20 20 Οκτ 2023 — VS HJK Helsinki; Bolt Arena. Super League; 24.09.2023; 20:30. VS ΠΑΣ εναντίον ΠΑΟΚ ζωντανή Άρης... [[[Σε σύνδεση#]@]] Λαμία εναντίον ... Διαμαρτυρία μαθητών του Μουσικού Σχολείου Λάρισας YouTube YouTube 0:14 YouTube onlarissa gr Πριν από 15 ώρες Πριν από 15 ώρες * Επιτέλους βρήκα ανθρώπους που κατάλαβαν ότι η στήλη είναι σοβαρή. * Λίγο ακόμη και θα πίστευα κι εγώ ότι είμαστε μια σαρκαστική, χιουμοριστική στήλη. * Όχι όμως αγαπητοί μου! Ο Γιάννης-Ραφαέλα-Καρράς-Τσαλταμπουρίδου στο facebook έχει καταλάβει το μίσος που κρύβει ο υπογράφων για την Ρουμάνικη κουναβονυφίτσα που μας έφερε ο Σαββίδης να κάνει τον προπονητή. * Πολλά σχόλια κάτω από το προηγούμενο πόνημα, αντιλήφθηκαν το πόσο ανεπαρκή και κ@€λόφαρδο θεωρώ τον Λουτσέσκου. * Σας έχω πει πρώτα απ´ όλα χιλιάδες φορές ότι ο Λουτσέσκου με τον Σαββίδη και τους παρατρεχάμενους, αλλοιώνουν το dna του ΠΑΟΚ. * Γίναμε ΠΑΟΚ για τους τίτλους αγαπητοί μου φίλοι; Απαντήστε σας παρακαλώ! * Όχι φυσικά! Και ήρθαν αυτοί να πάρουν νταμπλ αήττητα ξέρωγω και να κυνηγάνε τα Κόνφερενς. * Να γίνουμε αυτοί που κοροϊδεύαμε δηλαδή! * Και τι είπε δηλαδή ο Σαρανταλήθειας διαφορετικό απ´ ότι είπε όλη η Τούμπα; * Ένα γήπεδο που δεν έχει φωνάξει ποτέ ρυθμικά το όνομα του Λουτσέσκου, δεν φώναζε κανά δεκάλεπτο ρυθμικά το όνομα του αντιπάλου του προπονητή; * Δυο νταμπλ ο ένας, προημιτελικά Κόνφερενς, πρώτος σε όμιλο με την Άιντραχτ, αλλά που; * Αλάνθαστος ο λαός του ΠΑΟΚ φίλοι μου! Ο «Μάνθος ο Αίλλινας» στο facebook όμως δεν σηκώνει κανέναν Σαρανταλήθεια να του βρίσει το χελωνονιντζάκι που κάθεται στον πάγκο του. ΠΑΟΚ - Ελσίνκι LIVE 14. 12. 2023 | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - FlashscoreΑκολουθήστε ΠΑΟΚ - Ελσίνκι 14. 2023 live, livescore, Ελσίνκι τελευταία αποτελέσματα, νέα, πληροφορίες, στατιστικά προϊστορίας Ελσίνκι - ΠΑΟΚ! Η ποδοσφαιρική κάλυψη του Flashscore περιλαμβάνει σκορ ποδοσφαίρου και ποδοσφαιρικά νέα για περισσότερες από 1000 διοργανώσεις σε όλο τον κόσμο. Ελσίνκι, Ρεάλ Μαδρίτης, Άρσεναλ, Τσέλσι, Τσάμπιονς Λιγκ, Κόπα Λιμπερταδόρες, Σέριε Α,... HJK vs ΠΑΟΚ ζωντανή μετάδοση 21.09.2023 21 Σεπ 2023 — Για να μην χάσετε ζωντανή μετάδοση, προσθέστε τον αγώνα στην καρτέλα "Τα παιχνίδια μου", τότε θα λάβετε μια ειδοποίηση σχετικά με την έναρξη του ... Γκόου Αχέντ Ιγκλς-ΠΑΟΚ [live] 8 Ιουλ 2023 — Επόμενος Αγώνας VS HJK Helsinki. 2Μέρες17Ώρες45Λεπτά. ΝΕΑ · ΑΡΧΕΙΟ · ΝΕΑ ΠΑΟΚ, 5, 13. 2, FRANKFURT, 5, 9. 3, ABERDEEN, 5, 3. 4, HJK, 5, 2 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page